УКРАЇНА

В Міненерго на сьогодні критична ситуація – Насалик

УКРАЇНА/В Міненерго на сьогодні критична ситуація – Насалик
Зберегти
Вигляд

Ситуація в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості на сьогоднішній день критична, вважає міністр Ігор Насалик.

«Мене підтримали наші європейські партнери. Вони виділяють кошти, і ми будемо робити повністю фінансово-виробничий аудит всієї структури Міністерства енергетики і вугілля. Ситуація на сьогоднішній день критична, я вам чесно кажу, починаючи від того, що заблоковані всі рахунки вже більше півроку, навіть Енергоатому, а це основа енергетичної системи України, і рахунки не працюють. Заблокані рахунки Центренерго. Тривають судові рішення. Навіть міністерство і те заблоковане, не може сплачувати за електроенергію», – сказав Насалик в ефірі «112 Україна».

За його словами, внутрішні заборгованості становлять більше 30 млрд грн.

«Чи можемо ми реформувати енергетичний сектор, коли 30 млрд заборгованості? Тому я зараз активно працюю для того, щоб розшити бюджетні заборгованості і залишити комерційні борги. Коли з'являться комерційні борги, то всі зрозуміють, яка їх природа створення і хто за ними стоїть», – зазначив він.

При цьому, Насалик песимістично налаштований щодо довгого перебування на посаді міністра.

«Я тут дуже песимістичний, тому що ті дії, які ми робимо в паливо-енергетичному комплексі, можуть призвести до того, що я можу і місяць бути, і два, і три. Я готовий. У крайньому випадку за те, що людина залишає по собі у своєму житті, її й цінують», – сказав міністр.

Пов`язані новини