Речник Міністерства оборони України з питань АТО Андрій Лисенко заявив про порушення бойовиками перемир’я в Станиці Луганській та назвав умови, за яких відбудеться відведення військ. Про це повідомляє УНІАН.

«Перемир’я в Станиці Луганській не тривало і тижня, вчора бойовики знову обстріляли наші позиції з протилежного боку річки Сіверський Донець», — заявив Лисенко на брифінгу в Києві.

Відповідаючи на запитання, за яких умов буде здійснюватися відведення сил і техніки в Станиці Луганській, Лисенко зауважив: «По-перше – це припинення вогню протягом семи днів, потім - доба на оповіщення міжнародної місії ОБСЄ, яка веде спостереження в цьому районі, про шляхи та місце передислокації сил і засобів і, власне, час до трьох діб для передислокації особового складу та техніки, яка знаходиться на озброєнні».

Нагадаємо, 5 жовтня, у Мінську була досягнута домовленість про розведення сил на Донбасі у Петрівському, Золотому та Станиці Луганській.   

7 жовтня речник штабу АТО заявив про успішне розведення сил поблизу Петрівського. 

10 жовтня, згідно з заявою заступника міністра України з питань тимчасово окупованих територій і тимчасово переміщених осіб Георгія Туки, бойовики почали відводити війська в районі Станиці Луганській.

11 жовтня міністр оборони Степан Полторак заявив, що розведення сил та засобів у Станиці Луганській, яке передбачене рамковою угодою, найближчим часом не відбуватиметься через обстріли бойовиків.

Поділитись: