За попередньою інформацією, чоловік, який погрожує підірвати відділення банку у бізнес-центрі «Леонардо» у Києві, — 32-річний громадянин Узбекистану Карімов Сухроб Рахманович.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко. Він опублікував фото ймовірного зловмисника.

«Ми поки що не знаємо, наскільки серйозні його наміри та чи справді в нього справжня вибухівка. Тому наразі обрана стратегія перемовин. На місці створений оперативний штаб СБУ та поліції», — зазначив Геращенко.

Відповідно до опублікованих у ЗМІ документів, Сухроб Карімов у 2017 році звертався до управління Державної міграційної служби Запорізької області із заявою про отримання посвідки на постійне місце проживання. Зазначав, що іммігрував до України й проживає у селищі Новостепанівка Запорізької області.

 У 2019 році особа з таким прізвищем та ім’ям потрапила у ДТП в Києві та сплачувала штраф у розмірі 340 гривень.

Карімов має сторінку у соціальній мережі «ВКонтакте». Постить фото з дружиною та дитиною. Підписаний на групу «Путин. Страна.Комиксы», а також — «Найбагатші люди світу «Форбс».

Три дні тому він опублікував пост із закликом вбивати. Зокрема згадував про Кадирова та Путіна.

«Объявляю Джихад (запропонована Кораном священна війна проти іновірців з метою поширення ісламу — ред), убей неверного. Убей всех-кого только знаешь», — йдеться у пості.

Сухроб Карімов
Фото:

фото з соцмереж

Нагадаємо, опівдні до відділення «Універсал Банк» в бізнес-центрі «Леонардо» (на вулиці Богдана Хмельницького 17/52) зайшов чоловік, який заявив, що має в рюкзаку бомбу. У приміщенні банку зараз залишається керівниця відділення. Усі інші працівники вийшли.

Чоловік погрожує підірвати відділення. Його вимога — вийти у прямий ефір проросійських телеканалів ZIK, 112 та НАШ. Силовики зібрали частину журналістів для участі в операції.

Прилеглою вулицею Богдана Хмельницького не пропускають авто, людей просять оминати цей район

Поділитись: