Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко запевняє, що звільнені поліцейські Микола Кузів та Сергій Сулима, яких підозрюють у побитті та зґвалтуванні жінку в Кагарлику, понесуть справедливе покарання.

«Ось так буде з кожним, хто, одягнувши погони й отримавши владу, порушить закон і вчинить злочин. На фото — колишні співробітники поліції, обґрунтовано підозрювані у зґвалтуванні, тортурах і побитті — Микола Кузів та Сергій Сулима в слідчому ізоляторі», — написав Геращенко у Facebook.

Підозрювані у зґвалтуванні, тортурах і побитті Микола Кузів та Сергій Сулима
Фото:

Антон Геращенко/Facebook

«Попереду їх чекає суд і справедливе покарання у вигляді позбавлення волі на тривалий термін» — додав заступник глави МВС.

Він також похизувався, що реакція правоохоронців на повідомлення про насильство і тортури в Кагарлицькому відділенні поліції була блискавичною.

За словами Геращенка, повідомлення з лікарні про насильство і тортури щодо потерпілої надійшло в Обухівський відділ поліції в неділю о 18: 47, о 19:15 правоохоронці встановили особи підозрюваних у злочині співробітників поліції, а о 19:40 злочинців затримали.

Нагадаємо, вранці 25 травня стало відомо, що внутрішня безпека Нацполіції затримала двох поліцейських Кагарлицького відділу поліції за підозрою у зґвалтуванні жінки.

Голова Національної поліції України Ігор Клименко звільнив підозрюваних поліцейських, відсторонив від виконання службових обов’язків керівництво відділу і розформував підрозділ. У Кагарлику також проведуть переатестацію всього особового складу поліції. 

Поділитись: