Посол України в Німеччині Андрій Мельник засудив дії народного депутата від Блоку Петра Порошенка Олексія Гончаренка, який розмалював червоною фарбою фрагмент Берлінської стіни біля посольства Німеччини в Києві

Посол України в Німеччині Андрій Мельник засудив дії народного депутата від Блоку Петра Порошенка Олексія Гончаренка, який розмалював червоною фарбою фрагмент Берлінської стіни біля посольства Німеччини в Києві.

Про це Андрій Мельник повідомив у Twitter.

«Ми засуджуємо інцидент з пам'ятником Берлінської стіни в Києві, символом свободи для німців і для українців», — написав він.

Також на інцидент відреагував депутат Сергій Лещенко.

«Шановні німці, хочу вибачитися за дурний акт вандалізму українського народного депутата Гончаренка», — написав він у Twitter.

Нагадаємо, депутат Гончаренко написав червоним балончиком на фрагменті Берлінської стіни у Києві слово «Nein!» («Ні» з німецької — ред.)​.

Він заявив, що зробив це на знак протесту проти заяви німецького посла Ернста Райхеля про можливість проведення виборів на окупованих територіях Донбасу до виведення звідти російських військ. «Вибори на Донбасі повинні проходити за стандартами ОБСЄ, а також в правовому полі українського Законодавства, а не в присутності окупаційних військ», — написав він у Facebook.

Нагадаємо, раніше посол Німеччини припустив проведення виборів на Донбасі за присутності військ РФ.

Пізніше його викликали до МЗС через заяви щодо виборів на Донбасі та роз'яснили неможливість їхнього проведення.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile