Світ

В НАТО вважають, що навчання «Восток-18» свідчать про підготовку РФ до масштабного конфлікту

29 серпня, 2018 00:01
Світ/В НАТО вважають, що навчання «Восток-18» свідчать про підготовку РФ до масштабного конфлікту
Зберегти
Вигляд
У Північноатлантичному Альянсі (НАТО) заявили, що військові навчання «Восток-18» є демонстрацією підготовки Росії до масштабного конфлікту.

У Північноатлантичному Альянсі (НАТО) заявили, що військові навчання «Восток-18» є демонстрацією підготовки Росії до масштабного конфлікту.

Про це повідомив виконувач обов’язків офіційного представника НАТО Ділан Уайт, передає «Інтерфакс».

«Всі країни мають право проводити навчання своїх збройних сил, але важливо, щоби це відбувалося прозорим і передбачуваним чином», — сказав він.

Уайт зазначив, що навчання «Восток» демонструють підготовку Росії до масштабного конфлікту і це, на думку НАТО, «вписується в картину», яку Альянс спостерігає останнім часом.

«Більш напориста Росія, значне збільшення її оборонного бюджету та військової присутності. За минулі роки ми бачили значне нарощування військового потенціалу Росії, зокрема в Балтійському та Чорноморському регіонах, а також у Середземномор’ї. Більш того, Росія показала, що вона готова використовувати військову силу проти сусідів, а саме: України та Грузії», — наголосив представник НАТО.

Зазначимо, що, за словами міністра оборони Росії Сергія Шойгу, навчання «Восток-18» будуть наймасштабнішими в РФ з 1981 року.

Також повідомлялося, що в цих навчаннях візьмуть участь військові Китаю та Монголії. У США занепокоєні через навчання «Восток-18», бо РФ проведе симулювання ядерного удару.

Пов`язані новини