ENRU

В Нацполіції з'явилося Управління кримінального аналізу

223f6c4b18e38f25c
Т.в.о. начальника Управління кримінального аналізу Володимир Єрофєєв Фото: прес-служба Національної поліції

В Національній поліції України створили управління кримінального аналізу, яке відповідатиме за упорядкування та подальший аналіз усієї оперативної інформації.

Про це повідомив т.в.о. начальника Управління кримінального аналізу Володимир Єрофєєв, пише прес-служба Нацполіції.

За словами Єрофєєва, головна задача управління — створення бази усієї оперативної інформації.

«На сьогоднішній день в системі поліції існує дуже багато джерел розрізненої інформації. Вона аналізується автономно співробітниками різних служб ... І все це зберігається в різних базах», — розповів він.

До того ж, Єрофєєв каже, що оперативники накопичують і зберігають інформацію у себе, а після звільнення з роботи або пересування по службі працівника інформація втрачається.

«Тому відсутня можливість якісно оцінити інформацію в глобальному масштабі, хоча б у межах однієї області. І тому наше завдання — консолідація всієї оперативної інформації, її подальший аналіз допоможе в розкритті насамперед тяжких і особливо тяжких злочинів», — додав т.в.о. новоствореного Управління.

Єрофєєв також зазначив, що перше, що Управління зробить, це намагатиметься ввести географічну прив'язку до кожного житлового будинку, з можливістю нанесення інформації на картку. Це потрібно для визначення зони вчинення злочинів.

«У нас з'явиться новий механізм реагування на злочин і профілактики таких злочинів», — каже керівник підрозділу.

Управління орієнтоване на роботу в трьох напрямках: оперативний аналіз, тактичний аналіз та стратегічний аналіз. 

Нагадаємо також, що Київрада пропонує внести зміни в закон про Національну поліцію, зокрема, доповнити його пунктом про створення зоополіції.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram