Про це журналісту Громадського, який наразі перебуває неподалік Світлодарської дуги, розповів командир медичної роти 54 бригади Валерій Левінчук.

В ніч на 21 грудня у Донецької області в районі Світлодарської дуги поблизу Луганського загинув один боєць ЗСУ, ще один отримав серйозне поранення.

Про це журналісту Громадського, який наразі перебуває неподалік Світлодарської дуги, розповів командир медичної роти 54 бригади Валерій Левінчук.

«Давно такого загострення не було. Багато поранень в грудну клітину, в живіт. Працює снайпер», – сказав він.

За даними військових медиків з району бойових зіткнень на Світлодарській дузі, під час загострення ситуації біля селища Луганського вже загинуло 12 бійців ЗСУ.

У військовому госпіталі, що розгорнувся в місті Часів Яр, розповіли, що оди з бійців потрапив під БТР. Його вже вертольотом евакуювали до Дніпра.

«Дуже важкі травми у бійця, якого переїхав БТР. А так переважно у всіх осколкові поранення. Першу ніч загострення ані хвилину не сиділи. Їздили туди без зупинок. Один із загиблих з нашої 25 бригади», – розповів Юрій Крижанівський – водій «швидкої», що евакуйовував бійців з лінії зіткнення.

Всі військовослужбовці, що раніше отримали поранення під час боїв на Світлодарській дузі, вже перевезені для реабілітації у Харків й Дніпро. Про це повідомив Михайло Карнаух – начальник військово-мобільного госпіталя 65 бригади.

«В мене від пневмонії лікуються хлопці, від інших хвороб. Тут вже зі Світлодарської дуги нікого нема. Хлопці вже навчились воювати. Нема таких сильних поранень, як у 2014 році було», – розказав Карнаух.

За його інформацією, поранень зазнали також два мешканця селища Луганського.

Нагадаємо, на Світлодарській дузі під Дебальцевим за даними штабу АТО 18 грудня загинули 5 військових ЗСУ.

Один військовослужбовець Збройних сил України потрапив у полон під час боїв на Світлодарській дузі 18 грудня.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile