Владу Об'єднаних Арабських Еміратів розкритикували у соцмережах після того, як з'ясувалося, що переможцями премії Gender Balance Index, яка спрямована на сприяння гендерній рівності на роботі, виявились чоловіки.

Сертифікати та медалі переможцям вручав шейх Мухаммед бін Рашид аль-Мактум, віце-президент ОАЕ і правитель Дубая. Переможців визначили у таких категоріях: «найкращий держорган, який підтримує гендерний баланс», «найкращий федеральний орган, який підтримує гендерний баланс» та «найкраща ініціатива гендерного балансу».

Відтак, нагороди отримали Міністерство фінансів ОАЕ, федеральний Департамент з питань конкурентоспроможності, а також Міністерство людських ресурсів — всі ці органи представляли чоловіки, яким і вручили нагороди.

Крім того, заступник прем'єр-міністра і очільник МВС Еміратів генерал-лейтенант шейх Саїф бен Заїд ан-Нахайян був визнаний «найкращою особистістю, яка підтримує гендерний баланс» за зусилля щодо реалізації декретної відпустки у збройних силах ОАЕ.

Публікацію у Twitter, присвячену врученню премій, користувачі зустріли з іронічними коментарями та критикою.

Нагородою Gender Balance Index в ОАЕ відзначають держустанови, які за рік досягли найбільше цілей щодо ролі жінок в країні, поставлених урядом у 2015 році.

Журналісти The Guardian звернулись до уряду ОАЕ з проханням про офіційний коментар щодо нагород, однак їм не відповіли.

Раніше повідомлялось, що у Саудівській Аравії жінкам дозволили самостійно дізнаватись стать своєї дитини.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile