УКРАЇНА

В ОАЕ організують екскурсії Дубаєм для транзитних туристів

12 березня, 2018 21:22
УКРАЇНА/В ОАЕ організують екскурсії Дубаєм для транзитних туристів
Зберегти
Вигляд
Об'єднані Арабські Емірати можуть запустити програму міських екскурсій для туристів, які здійснюють пересадку в аеропортах Дубая.

Об'єднані Арабські Емірати можуть запустити програму міських екскурсій для туристів, які здійснюють пересадку в аеропортах Дубая.

Про це повідомляє Dubai Media Office.

«Завдяки цій програмі екскурсій пасажири отримають можливість покинути аеропорт і оглянути всі визначні пам'ятки міста, не замислюючись про деталі. Із запуском цієї програми час, відведений на очікування наступного рейсу, перетвориться на справжній туризм», — пише видання.

Запропонований проект має назву «Мікрокосм Дубая» (Microcosmof Dubai) — це перелік різних екскурсійних треків популярним містом, кожен із яких займе близько 4 години. Якщо ж у транзитних пасажирів пересадка не перевищує 4 годин, аеропорти Дубая запропонують так звані «віртуальні екскурсії» містом.

Поки що терміни реалізації проекту не повідомляється.

На сьогодні близько 4,5 мільйона туристів подорожують транзитом через міжнародний аеропорт міста-емірату Дубаї щомісяця, понад 50 мільйонів — щорічно.

Кількість туристів, що прибувають в Дубай, становить близько 15 мільйонів на рік. До 2020 року уряд Дубая планує приймати до 20 мільйонів туристів щороку.

Пов`язані новини