УКРАЇНА

В ОБСЄ підтвердили передачу тіл бійців ЗСУ з окупованої Луганщини

27 листопада, 2017 16:36
УКРАЇНА/В ОБСЄ підтвердили передачу тіл бійців ЗСУ з окупованої Луганщини
Зберегти
Вигляд
lead
Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ сприяли встановленню режиму припинення вогню в селищах міського типу Новотошківське та Сентянівка (колишнє Фрунзе) для передачі тіл загиблих військовослужбовців Збройних сил України.

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ сприяли встановленню режиму припинення вогню в селищах міського типу Новотошківське та Сентянівка (колишнє Фрунзе) для передачі тіл загиблих військовослужбовців Збройних сил України.

Про це йдеться у звіті місії ОБСЄ від 25 листопада:

«Місія сприяла встановленню режиму припинення вогню і здійснювала моніторинг його дотримання в Новотошківському та Сентянівці для забезпечення, як повідомлялося, перевезення тіл загиблих військовослужбовців ЗСУ».

Червоним позначено приблизну лінію розмежування

Перебуваючи в 1,5 кілометрах на північ від Сентянівки, члени патруля СММ чули 2 постріли зі стрілецької зброї в 500 метрах на північ.

Бойовики повідомили про передачу тіл українських бійців 25 листопада. Раніше в самоназваній «ЛНР» заявили про загибель трьох учасників «диверсійно-розвідувальної групи ЗСУ» і поранення ще одного. За версією бойовиків, вони нібито «планували здійснити провокації в районі селища Фрунзе».

Нагадаємо, в штабі АТО повідомили, двоє військових, яких уважали загиблими в бою 23 листопада, живі.

Пов`язані новини