ENRU

В Одесі 2 і 10 травня працюватиме комплекс розпізнавання осіб учасників акцій

Комплекс, що складається з дрона і системи, яка в режимі онлайн дозволяє зафіксувати, оцифрувати і розпізнати обличчя, буде працювати на акціях в Одесі 2 і 10 травня.

Як повідомив у Facebook радник начальника Головного управління Національної поліції в Одеській області Руслан Форостяк, тестування роботи комплексу вже проведено.

«На Куликовому полі в Одесі зібралося десь 25-30 осіб з числа відвідувачів, що ходять туди майже щонеділі. Скориставшись нагодою, туди прибула група зі спеціальним новим комплексом, який нам надали з Києва на час травневих», — написав Форостяк.

Він додав, що під час тесту комплексу встановлення осіб, які перебувають на площі, в тому числі присутніх там працівників ОБСЄ тривало всього кілька хвилин.

Раніше повідомлялось, що охорону порядку під час заходів в Одесі 2 травня забезпечуватимуть понад 2 тисячі правоохоронців.

Зазначалось, що поліція посилено патрулюватиме центральну частину міста, територію Куликового поля і Соборній площі.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі відбулися сутички між проросійськими і проукраїнськими активістами. В центрі міста загинули декілька людей. Після цього проукраїнські активісти прийшли на площу Куликове поле, у табір проросійських громадян.

У Будинку профспілок на Куликовому полі почалася пожежа, яка призвела до загибелі людей. 2 травня постраждали більше 200 людей, 48 – загинули.

Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організовані і навмисне сплановані.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram