6 грудня Приморський суд Одеси відправив під варту трьох учасників організованої злочинної групи, які з початку 2016 року у Києві під приводом проведення «магічних ритуалів» виманювали гроші у громадян, які мешкають в анексованому Криму. Про це повідомляє прокуратура Автономної республіки Крим.

За даними прокуратури, шахраї виманювали кошти під приводом проведення магічних ритуалів від імені переможниці російського телевізійного проекту «Битва екстрасенсів» Ільміри Дербенцевої.

Затриманим повідомлено про підозру у вчинені кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3,4 ст. 190 КК України.

Наразі кількість підозрюваних у даному провадженні складає 8 осіб.

Правоохоронці нагадали, що у серпні цього року було викрито шахрайську схему із заволодіння грошима кримчан в особливо великому розмірі та було затримано її організаторів.

У своїй діяльності шахраї використовували ролик за участю переможниці «Битви екстрасенсів» Дербенцевої. Вартість послуг шахраїв складала від 40 до 60 тисяч доларів з одного клієнта.

У разі відмови від сплати грошей, шахраї залякували кримчан, погрожуючи їм негативними наслідками: тяжкою хворобою, а в деяких випадках — смертю. Загалом «маги» ошукали близько 100 осіб з окупованого Криму.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile