Служба безпеки України спільно з прокуратурою та службою внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби затримала на хабарі керівника одного із управлінь служби в Одеській області, а також одного з керівників Держпродспоживслужби України в Одесі, повідомляє прес-центр СБУ.

«Керівника одного з управлінь ДФС в Одеській області затримали на хабарі. Вимагач вимагав гроші від підприємця за позитивні висновки податкових перевірок та ненарахування штрафних санкцій. Спочатку корумпований чиновник оцінив свої послуги в три тисячі доларів США, але після торгу погодився на одну тисячу доларів», – повідомляє прес-служба.

«Також оперативники спецслужби спільно з прокуратурою затримали на хабарі одного з керівників Держпродспоживслужби України в Одесі. Чиновник вимагав 10 000 гривень від підприємця за дозвіл на видобуток і використання води з артезіанської свердловини», – додали у відомстві.

Як зазначається, в обох випадках порушено кримінальні провадження за частиною 3 статті 368 «одержання хабара в особливо великому розмірі або службовою особою, яка займає особливо відповідальне становище»  Кримінального кодексу України.

Поділитись: