В Одесі знову затримали фігуранта справи щодо подій в Одесі 2 травня 2014 року, росіянина Євгєнія Мефьодова.

Як повідомила прес-секретар прокуратури Одеської області Наталія Хорунжа, Мефьодова затримали вже за іншим обвинуваченням – погрозою вбивством, передає УНІАН.

Нагадаємо, 27 травня Малиновський райсуд Одеси змінив Мефьодову запобіжний захід із тримання під вартою на домашній арешт, передає «Інтерфакс-Україна».

Своє рішення суддя мотивував тим, що вже вивчені більшість доказів у справі, а запобіжний захід у вигляді домашнього арешт є достатнім, щоб обвинувачений «не міг сховатися від правосуддя і покинути Україну».

Після такого рішення суду, учасники проукраїнських організацій встановили на виїзді з території Малиновського суду імпровізовані контрольно-пропускні пункти, повідомила «Думская».

«Вони перевіряють автотранспорт і випускають тільки ті машини, де немає обвинувачених у справі», — йдеться у повідомленні видання.

Нагадаємо, на початку квітня Мефьодов оголосив про голодування у зв'язку з тим, що суд не випустив його з СІЗО. У грудні 2015 року Мефьодов прямо в суді порізав собі руку через відмову суду випустити його під заставу.

2 травня 2014 року в Одесі відбулися сутички між проросійськими і проукраїнськими активістами. В центрі міста загинули декілька людей. Після цього проукраїнські активісти прийшли на площу Куликове поле, у табір проросійських громадян.

У Будинку профспілок на Куликовому полі почалася пожежа, яка призвела до загибелі людей. 2 травня постраждали більше 200 людей, 48 – загинули.

Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організовані і навмисне сплановані.

Поділитись: