УКРАЇНА

В Одесі під час ліквідації пожежі на СТО постраждали четверо пожежників

4 вересня, 2018 08:55
УКРАЇНА/В Одесі під час ліквідації пожежі на СТО постраждали четверо пожежників
Зберегти
Вигляд
lead
В Одесі під час ліквідації пожежі на станції технічного обслуговування на вул. Дальницька постраждали четверо співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій.

В Одесі під час ліквідації пожежі на станції технічного обслуговування на вул. Дальницька постраждали четверо співробітників Державної служби з надзвичайних ситуацій. 

Про це повідомляє прес-служба ДСНС в Одеській області.

Увечері 3 вересня рятувальників повідомили про загоряння у складському приміщенні станції технічного обслуговування. 

По прибуттю на місце пожежі рятувальники встановили, що сталося загоряння мастильних матеріалів та невідомих речовин у складі на першому та другому поверхах. Постійно виникали вибухи невідомого походження.

«Унаслідок інтенсивного горіння сталось обрушення даху і пожежа розповсюдилась на площу 150 кв. м. Під час падіння елементів конструкцій даху і гасіння пожежі 4 вогнеборці отримали травми та бригадою швидкої медичної допомоги з різного ступеня ушкодженнями доставлені до лікувальних закладів», — йдеться у повідомленні.

 Згодом пожежу вдалося загасити. Від ДСНС до гасіння залучали 62 людини та 14 одиниць основної та спеціальної техніки. По місцю виклику були залучені допоміжні служби, аварійні бригади, національна поліція, служба медицини катастроф. Причина пожежі встановлюється.

Напередодні на Луганщині через лісову пожежу постраждали два житлові будинки.

Раніше повідомлялося, що на Харківщині сталась лісова пожежа на площі 12 гектарів. У неділю 2 вересня пожежу локалізували.

Більше про:
# пожежа
# Одеса
Пов`язані новини