ENRU

В Одесі планують провести ЛГБТ-акцію 13 серпня

Оргкомітет фестивалю квір-культур «Одеса Прайд-2017» подав заявку на проведення ЛГБТ-параду 13 серпня.

Про це повідомили в Одеській міській раді, передає «Інтерфакс-Україна».

Наразі заявку не відхилили, але і не схвалили. Водночас, одеська організація «Правий сектор» заявила, що планує перешкодити проведенню заходу.

«"Правий сектор" виступає за консервативні й християнські цінності як міцну опору української державності. Тому ми будемо усіма можливими способами чинити опір негативному впливу грантожерів. В наш час головне це перемога, а не проблеми сексуальних меншин», — йдеться у заяві організації.

Правий Сектор Одеса

Нагадаємо, в серпні 2016 року в Одесі близько 50 осіб провели невеликий парад в рамках фестивалю квір-культур «Одеса Прайд 2016». Учасники акції зібралися біля пам'ятника Дюку де Рішельє, щоб пройти Приморським бульваром до будівлі Одеської міськради. Після цього вони поїхали на автобусах у супроводі поліції.

В кінці маршу близько десятка невідомих молодих людей спробували перешкодити його проведенню. Однак поліція не допустила цього.

Правоохоронці доставили до Приморського райвідділу поліції в Одесі 20 осіб, які намагалися спровокувати заворушення під час проведення акції для встановлення їхніх осіб та проведення профілактичної бесіди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кольорові прапори та загроза радикалів: як відбувався «Київпрайд-2017» .

Підписуйтесь на наш канал в Telegram