УКРАЇНА

В Одесі понад тисячу поліцейських охоронятимуть порядок під час фестивалю «Гуморина-2018»

30 березня, 2018 20:42
УКРАЇНА/В Одесі понад тисячу поліцейських охоронятимуть порядок під час фестивалю «Гуморина-2018»
Зберегти
Вигляд
Близько тисячі правоохоронців будуть забезпечувати правопорядок на щорічному фестивалі «Гуморина-2018», який проходитиме в Одесі 1 квітня.

Близько тисячі правоохоронців будуть забезпечувати правопорядок на щорічному фестивалі «Гуморина-2018», який проходитиме в Одесі 1 квітня.

Про це повідомив начальник управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції Одеської області Іван Іщенко.

За його словами, під час святкування правоохоронцями будуть прийняті вичерпні заходи по забезпеченню безпеки одеситів і гостей міста.

«Для охорони публічного порядку та безпеки в місцях проведення масових заходів буде залучено додатково близько тисячі правоохоронців, в тому числі Національної гвардії та патрульної поліції», — написав він.

Також до охорони порядку залучать 250 курсантів Одеського держуніверситету внутрішніх справ. 

В місцях проведення масових заходів буде заборонено торгівлю спиртними напоями, пивом та слабоалкогольними напоями. Крім того, в центрі Одеси буде обмежено рух транспорту.

Перша «Гуморина» була проведена в Одесі в 1972 році, коли Одеська команда КВК після закриття однойменної передачі вирішила перетворити її у фестиваль.

Слово «Гуморина» першим вимовив Олег Сташкевич, а емблему фестивалю — «Морячка» запропонував Аркадій Цикун.

У 1976 році «Гуморину» заборонили. Святкування відродилося лише через 10 років.

З початку 2000-х свято перетворилося на масштабні гуляння з виступами вуличних театрів, безліччю виставок, карнавальною ходою. З 2009 року виникла традиція оголошувати в цей день в Одесі вихідний.

Більше про:
# одеса
# поліція
Пов`язані новини