ENRU

В Одесі посилять заходи щодо легалізації найманих працівників

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов доручив органам фіскальної служби України в області та місцевим підрозділам Державної служби з питань праці активізувати роботу по легалізації найманих працівників на підприємствах регіону.

Про це повідомляє «Інтерфакс-України».

За даними Одеської ОДА, на сьогоднішній день майже 2/3 працездатного населення Одеської області офіційно ніде не працюють. Ці люди не стоять на обліку в центрах зайнятості, не займаються приватним підприємництвом і не платять податків.

«На будівництві (при проведенні перевірок) стрибають через паркан по 30-40 чоловік, в магазинах — більше 50% продавців не мають оформлення. А потім приходять і розповідають, що у нас такі штрафи — 96000 гривень! Так оформите людей на роботу і штрафи не платите! і не треба потім говорити, що хтось душить бізнес!», — заявив Степанов.

За його словами, тільки 30% людей, які отримують зарплату, платять податки, «за які потім будуються дороги, закуповуються ліки, вчаться діти».

«Оформляйте людину на роботу, платіть їй хоча б мінімальну зарплату і платіть податки. І ніхто до вас не буде приходити, я це гарантую», — додав Степанов.

Раніше повідомлялося, що Міністерство фінансів України пропонує збільшити обсяг мінімальної заробітної плати до 3723 гривень з 1 січня 2018 року. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram