В Одесі військові проводять навчання з недопущення терористичних актів та посилення охорони та оборони військових об’єктів на травневі свята.

До навчань залучався особовий склад частин Військово-морських сил та оперативного командування «Південь» Збройних сил України, йдеться у повідомленні ВМС ЗС України у Facebook.

 

«Світовий досвід ведення локальних збройних конфліктів за останні 20 років наочно показує, що чим менше коло можливостей прямої збройної агресії з боку противника, тим збільшуються ризики його діяльності в напрямі спроб вчинення терористичних актів. Звичайно, що до такого розвитку подій треба бути завжди напоготові, і саме з цією метою проводяться антитерористичні навчання», –  сказав капітан 1 рангу Андрій Андрей.

 
 

За його словами, у ході навчань використали засоби маскування й імітації, військовослужбовці протидиверсійного резерву частин ВМС та Сухопутних військ в пішому порядку та на бойовій техніці відпрацювали низку питань, пов’язаних з виявленням диверсійно-розвідувальних груп терористів, їхнім подальшим блокуванням, роззброєнням та ліквідуванням.

 

 

Раніше голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі розказав про доручення президента України керівникові Нацполіції Хатії Деканодїзе й командуючому Нацгвардією Юрію Аллерову направити в Одесу до тисячі бійців для охорони правопорядку.

Поділитись: