УКРАЇНА

В Одесі російське консульство закидали м'ячами, облитими червоною фарбою

16 червня, 2018 20:16
УКРАЇНА/В Одесі російське консульство закидали м'ячами, облитими червоною фарбою
Зберегти
Вигляд
У суботу, 16 червня, в Одесі під стінами російського консульства відбулась акція з вимогою звільнити українських політв'язнів, які перебувають у Росії та анексованому Криму.

Згодом учасники акції облили футбольні м'ячі червоною фарбою і символічно і поцілили ними у будівлю консульства Фото: Олександр Гіманов dumskaya.net

У суботу, 16 червня, в Одесі під стінами російського консульства відбулась акція з вимогою звільнити українських політв'язнів, які перебувають у Росії та анексованому Криму.

Про це повідомляє «Думская».

Участь в акції взяли близько 20 учасників, вони тримали у руках плакати-карикатури київського художника Андрія Єрмоленка. У своїх роботах він висміяв Чемпіонату світу з футболу, який проходить у Росії.

За словами організаторів пікету, представників одеського «Автомайдану», світова спільнота повинна була із самого спочатку ігнорувати чемпіонат.

«Країна-агресор утримує в заручниках наших громадян, звинувативши їх в тероризмі і силою нав'язавши своє громадянство... Ми сьогодні прийшли, щоб підтримати їх. Сьогодні пішов 34 день голодування Сенцова, а ми навіть не знаємо, що з ним, нашого омбудсмена до нього не пустили», — повідомив представник« Автомайдану» Юрій Батир.

За його словами, за допомогою акції учасники хочуть підтримати політв'язнів і нагадати світу, що «Росія — країна-терорист».

«Це свято футболу не повинне проходити в країні, яка систематично ігнорує людські цінності», — заявили демонстранти.

Водночас фанати «Чорноморця», які також взяли участь в акції, розповіли, що проти самого Чемпіонату, проте варто не забувати, в якій країні він проходить.

Згодом учасники акції облили футбольні м'ячі червоною фарбою і символічно і поцілили ними у будівлю російського дипломатичного відомства.

Нагадаємо, у Росії 14 червня розпочався Чемпіонат світу з футболу. Збірна України не представлена не Чемпіонаті.

Повідомлялось, що російські «козаки», які брали участь у бойових діях на Донбасі та у Сирії, охоронятимуть порядок під час Чемпіонату.

Українців закликали не їхати на Чемпіонат через небезпеку затримання та можливу агресію.

У квітні 46 членів Європейського парламенту закликали не відвідувати чемпіонат світу з футболу, який відбудеться влітку цього року в Росії.

Павло Клімкін також заявляв, що Росію треба позбавити права проведення Чемпіонату світу з футболу в 2018 році.

Пов`язані новини