В Одесі 24 липня відбулася офіційна церемонія відкриття активної фази українсько-американських навчань «Сі Бриз-2016», повідомляється на сайті Міноборони.

Як підкреслив керівник оборонного відомства генерал армії України Степан Полторак, військовослужбовці Збройних Сил України разом зі своїми американськими колегами та військовими держав-партнерів переходять до практичної, активної фази цих навчань.

«Ми є свідками безпрецедентного зростання рівня безпекових загроз в Європейському регіоні. Саме тому «Сі Бриз-2016» — це наш спільний внесок у забезпечення стабільності і безпеки у Чорноморському регіоні», — наголосив Полторак.

Він висловив переконання, що нинішні навчання дозволять також підвищити бойові спроможності Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Українсько-американські навчання «Сі Бриз-2016» у Чорному морі стартували 18 липня. Навчання проводитимуть в Одеській і Миколаївській областях та у північно-західній частині Чорного моря.

До Одеського порту прибув бойовий корвет Військово-морських сил Румунії Contra-Amiral Eustaţiu Sebastian, екіпаж якого візьме участь у міжнародних навчаннях.

Фінальною частиною міжнародних морських навчань «Сі Бриз-2016» буде спільна морська операція із задіянням флоту, морської піхоти та авіації.

Поділитись: