УКРАЇНА

В Одесі у рамках Sea Breeze-2016 пройшли тренування доглядових команд військових

УКРАЇНА/В Одесі у рамках Sea Breeze-2016 пройшли тренування доглядових команд військових
Зберегти
Вигляд
lead

В Одесі в рамках українсько-американських військово-морських навчань Sea Breeze-2016 на одному з бойових суден українських Військово-морських сил пройшло тренування доглядових команд.

«В Одесі корабельний склад займається базовою підготовкою. На одній з бойових одиниць українських ВМС сьогодні під керівництвом інструкторів пройшло тренування доглядових команд», – повідомили в Міноборони України.

Також повідомляється, що в рамках навчань заплановано проведення курсів  планування операцій, лідерства, підготовки експертів з оцінки бойових можливостей кораблів і підрозділів Військово-морських сил в рамках програми перевірки та зворотного зв'язку Концепції оперативних можливостей тощо.

«Протягом навчання в рамках цієї концепції буде проведена оцінка 2-го рівня фрегата «Гетьман Сагайдачний» з вертольотом Ка-27», – йдеться у повідомленні.

Крім того, за повідомленням Міноборони, на полігоні «Широкий лан» у Миколаївській області бойовий компонент проводить заняття в тренувальних блоках, відпрацьовує злагодженість дій тактичних груп, десантування, тактико-стройові заняття, вогневу, тактичну підготовку, заняття з надання першої медичної допомоги в бойових умовах.

Як зазначається, авіаційний компонент забезпечив ряд тренувань підрозділів-учасників навчання і перевезення.

Українсько-американські військово-морські навчання Sea Breeze-2016 з 18 проводяться по 30 липня в північно-західній частині Чорного моря, в Одеській і Миколаївській областях.

Пов`язані новини