УКРАЇНА

В Одесі ультраправа організація поширює листівки з написом «Обережно! Цигани!»

28 липня, 2017 11:15
УКРАЇНА/В Одесі ультраправа організація поширює листівки з написом «Обережно! Цигани!»
Зберегти
Вигляд
В Одесі прихильники ультраправої організації «Сокіл» закликали перехожих уникати контактів з представниками ромської національності, називаючи їх «паразитами суспільства».

В Одесі прихильники ультраправої організації «Сокіл» закликали перехожих уникати контактів з представниками ромської національності, називаючи їх «паразитами суспільства».

Про це повідомляє Центр інформації про права людини.

Представники організації поширюють листівки, які містять погрози на адресу ромів.

«Мова йде за представників ромської культури — циган. Останнім часом вони є учасниками сутичок з місцевими та гостями міста. Цигани є переносниками різних хвороб і розсадником повної антисанітарії. Під час акції націоналісти спілкувались з перехожими та радили уникати будь-які контакти з паразитами суспільства», — ідеться в повідомленні «Сокола» у Facebook.

Як зазначає місцеве видання «Думская», поліція, СБУ і прокуратура поки не відреагували на діяльність «Сокола», хоча вона має всі ознаки злочину, передбаченого статтею 161 КК України («Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності або ставлення до релігії»).

Раніше в Києві сталася пожежа на території табору ромів

Нагадаємо, що 28 серпня 2016 року жителі села Лощинівка Ізмаїльського району Одеської області розгромили кілька будинків ромів після того, як чоловіка ромської національності звинуватили в убивстві 9-річної дівчинки.

Згодом громада села Лощинівка зажадала виселити усіх представників ромської національності.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# роми
# Одеса
Пов`язані новини