УКРАЇНА

В Одесі восени планують запустити перший в Україні електробус

15 лютого, 2017 20:39
УКРАЇНА/В Одесі восени планують запустити перший в Україні електробус
Зберегти
Вигляд
lead
В Одесі влада планує восени запустити перший в Україні електробус в якості громадського транспорту.

В Одесі влада планує восени запустити перший в Україні електробус в якості громадського транспорту.

Про це повідомив директор департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху міськради Олександр Ілько, передає dumskaya.net.

За його словами, процес придбання електробуса вкрай тривалий, тому для того, щоб встигнути реалізувати проект у 2017 році департамент вніс зміни до програму розвитку міського електротранспорту в останній момент перед сесією 8 лютого.

«На виготовлення одного електробуса необхідно 7 місяців. Їх виготовляють на замовлення, ще два місяці потрібно на організацію міжнародного тендеру. Так що, я думаю, до кінця літа – до осені буде в Одесі електробус», – сказав чиновник.

При цьому він додав, що в жодному місті України поки немає маршруту громадського транспорту, на якому працював би електробус, передає УНІАН.

У свою чергу, директор «Одесміськелектротрансу» Дмитро Жеман зауважив, що придбання електробусів дозволить серйозно заощадити кошти з міського бюджету. Даний електробус коштуватиме бюджету міста приблизно в 12 млн грн, в той час як тягова підстанція, яку раніше планували будувати в Суворовському районі міста – в 1 млн євро. «Якщо говоримо про електробуси, то будувати підстанцію не потрібно», – сказав керівник підприємства.

Нагадаємо, що у кінці січня у Парижі вже з’явились перші безпілотні електричні автобуси.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини