Життя

В Одесі згоріло авто історика, який бореться проти незаконних забудов: активісти підозрюють підпал

Олександр Бабич
Життя/В Одесі згоріло авто історика, який бореться проти незаконних забудов: активісти підозрюють підпал
Зберегти
Вигляд
У ніч на 17 лютого в Одесі згорів автомобіль історика, краєзнавця і громадського діяча Олександра Бабича, який бореться проти незаконних забудов. Про це сам Бабич повідомив у Facebook. На його думку та на думку одеських активістів, машину підпалили

«Здрастуй, Батьківщино. Прилетів додому. Мені вночі спалили машину. Будинок майже не постраждав. Діти живі», — повідомив Олександра Бабич.

У коментарі місцевому виданню «Думская» він повідомив, що пов'язує підпал зі своєю громадською діяльністю: «Це не особисті і не бізнес-конфлікти. У мене їх не було давно. Хтось, кому не подобається моя громадська діяльність».

Одеський активіст Віталій Устименко також повідомив у Facebook, що авто Бабича підпалили. За його словами, близько 3:00 ночі невідомі потрапили до внутрішнього двору (будинку історика) і здійснили підпал. «В квартирі в це час знаходились тільки діти і бабусі. Ніхто з родичів не постраждав», — повідомив Устименко.

Активіст зазначив, що Бабич був одним із представників інтелігенції, які привертали увагу до захисту Літнього театру у центрі Одеси і посприяв тому, щоб на території театру не збудували торговельний центр.

Устименко додав, що у 2013 році Бабичу через його діяльність спалили квартиру.

Раніше повідомлялось, що у Покровську спалили автомобіль секретаря міської ради Ірини Сущенко.

Більше про:
# підпал
# Одеса
Пов`язані новини