За даними правоохоронців, всі постраждалі купували шаурму в одному місці

В місті Ізмаїл Одеської області сталося масове отруєння шаурмою. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції в Одеській області.

За інформацією правоохоронців, 20 липня до місцевої інфекційної лікарні за симптомами гострого отруєння та кишкової інфекції звернулася 41 людина, серед них – 9 дітей. Було встановлено, що всі госпіталізовані громадяни купили в одному із закладів міста шаурму.

«Станом на 12 годину 21 липня, кількість постраждалих внаслідок отруєння шаурмою зросла до 70 осіб, з них 13 дітей», – йдеться у повідомленні.

У поліції зазначають, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками порушення санітарних правил і норм.

Наразі правоохоронці перевіряють заклади з продажу шаурми, пиріжків, хот-догів і соків фреш. Будуть також проведені експертизи.

Нагадаємо, 18 червня в Ізмаїлі був введений надзвичайний стан через спалах кишково-вірусної інфекції. З початку спалаху кишкових інфекцій в місті, за медичною допомогою звернулось 776  хворих, з них 449 – діти.

В.о. міністра охорони здоров'я Віктор Шафранський зазначив, що масове отруєння людей сталося внаслідок потрапляння відходів у міську водомережу.

Поділитись: