Життя

В Одеській області прикордонники посилено охороняють морські кордони (ВІДЕО)

Життя/В Одеській області прикордонники посилено охороняють морські кордони (ВІДЕО)
Зберегти
Вигляд

На Великдень в Південному регіоні в рамках посилення заходів з охорони державного кордону особлива увага приділяється морській ділянці, тому морські сили і авіація будуть застосовуватися щодня протягом всіх травневих свят, повідомляє Держприкордонслужба України.

«Так, для прикриття підступів з моря на сьогодні задіяно 5 тактичних груп кораблів і катерів морської охорони Державної прикордонної служби України. Також в повітрі перебувають літаки «Даймонд» для моніторингу ситуації в територіальному морі і на адмінграніце з АР Крим», — йдеться в повідомленні прикордонників.

За даними прикордонників, тільки в суботу прикордонна авіація здійснила три польоти і обстежила 4800 квадратних кілометри територіального моря України, 2340 квадратних кілометри Азовського моря і 135 км державного кордону.

«Заходи щодо посилення здійснюються в єдиному оперативному задумі з іншими правоохоронними органами», — додали в прикордонному відомстві.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Одеській області через загрозу провокацій було прийнято рішення посилено охороняти морські кордони.

 

Пов`язані новини