УКРАЇНА

В Одеській області видимість на трасах до 20 м, авторух заборонено

6 січня, 2017 20:14
УКРАЇНА/В Одеській області видимість на трасах до 20 м, авторух заборонено
Зберегти
Вигляд
Військові 28-ї окремої механізованої бригади розташувались на ділянці траси Одеса-Миколаїв і готові надати допомогу всім громадянам, які можуть потрапити у сніговий полон в цьому регіоні.

Через різке погіршення погодних умов в Одеській області на всіх трасах обмежено рух транспорту.

Про це в коментарі Громадському повідомив начальник Управління безпеки дорожнього руху Нацполіції України Іван Прохоренко.

Зокрема в Одеській області, за його словами, через снігопади видимість руху становить 20 метрів.

«У Херсонській області сніг перестав падати, але потрібен час для розчищення, тож рух транспорту лишається обмеженим», – сказав він.

Крім того, у Черкаській області обмежено рух вантажних транспортних засобів і пасажирського транспорту на всіх автомобільних дорогах загального користування

У свою чергу, речник 28-ї окремої механізованої бригади Олег Сидоренко, розказав, що військові цієї бригади розташувались на ділянці траси Одеса-Миколаїв і готові надати допомогу всім громадянам, які можуть потрапити у сніговий полон в цьому регіоні.

Наразі, за його словами, таких звернень ще не надходило.

Станом на 15:00 повідомлялось, що у Кіровоградській і Миколаївській області заборонено рух для всіх видів транспорту на всіх автомобільних дорогах загального користування

Пов`язані новини