УКРАЇНА

В Одеській області заблокували районний суд через незгоду із суддівським рішенням

21 липня, 2017 20:24
УКРАЇНА/В Одеській області заблокували районний суд через незгоду із суддівським рішенням
Зберегти
Вигляд
Близько 30 осіб заблокували будівлю Ширяївського районного суду в Одеській області на знак протесту через незгоду із суддівським рішенням.

Близько 30 осіб заблокували будівлю Ширяївського районного суду в Одеській області на знак протесту через незгоду із суддівським рішенням.

Прес-служба Одеського апеляційного господарського суду повідомила, що група осіб «намагається здійснити захоплення будівлі Ширяївського районного суду Одеської області та взяти в заручники співробітників».

Як ішлося в повідомленні Асоціації суддів господарських судів України, група протестувальників вибила в суді вікна і двері, а згодом забарикадувала шинами вхід.

«До Вищої ради правосуддя надійшло повідомлення Голови Ширяївського районного суду Одеської області Палія С.А. про захоплення будівлі суду. Дані внесені до Реєстру повідомлень суддів про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя, розпочато перевірку», — ідеться в оновленому повідомленні Асоціації суддів господарських судів України.

Як повідомили агентству «Інтерфакс-Україна» в Ширяєвському райвідділі поліції, учасники акції — переважно жителі селища міського типу Ширяєве. Вони вимагають ухвалити правомірні рішення по ряду судових розглядів або написати заяву про відставку. У свою чергу суддя відмовився спілкуватися з людьми і зачинився в кабінеті.

У прес-службі Головного управління Нацполіції в Одеській області агентству повідомили, що на місці подій присутні поліцейські, які забезпечують охорону громадського порядку.

За словами місцевих жителів, серед основних претензій до судді — винесення виправдувального вироку дружині місцевого прокурора, яка збила чоловіка, через що той залишився інвалідом. Також вони вважають, що суддя не ухвалює рішення із земельних питань на користь місцевих жителів.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини