На позачерговій сесії Одеської обласної ради, де мали обрати нового голову замість Анатолія Урбанського у зв'язку з його обранням до Верховної Ради, побилися депутати.

Як пише «Думська», на початку сесії на трибуну вийшов депутат облради, заступник голови Одеської ОДА Віталій Свічинський і звинуватив частину депутатів у «договорняках» і закликав блокувати роботу сесії.

Свічинський стверджує, що представники фракцій БПП «Солідарність» і «Опозиційного блоку» змовилися для обрання ”потрібного” голови облради. За словами депутата облради Юрія Дімчогла, вночі відбувалися таємні переговори щодо цього питання.

До трибуни підійшли кілька інших депутатів і почалася бійка. Урбанський закликав усіх зайняти свої місця, вимагав замінити мікрофон і картку (у нього забрали картку для голосування і зламали мікрофон), із залу щось вигукували інші депутати, деякі просили оголосити перерву. У відповідь Урбанський заявив, що не потерпить тиску і намагався вести засідання.

Невдовзі до зали увійшла поліція та з’явилися невідомі молодики. Урбанський запросив голів фракцій і своїх заступників пройти в окремий кабінет на консультації, а поліцію — заблокувати двері до кабінету зовні. Робота сесії продовжилася після завершення консультацій.

Поділитись: