Пожежа в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, 4 грудня 2019 року
Фото:

ДСНС

В Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, що на вулиці Троїцькій, вранці 4 грудня сталася пожежа, внаслідок чого госпіталізували десятки осіб та загинула одна людина.

Головне управління ДСНС Одеської області повідомило, що пожежа сталася о 10:12 на третьому поверсі 6-поверхової будівлі.

Спочатку орієнтовна площа пожежі була 700 м². За 2 години рятувальники евакуювали людей із приміщення коледжу.

У ДСНС повідомили про збільшення площі пожежі до 4000 м². О 14:18 пожежникам вдалося локалізувати вогонь, ліквідація пожежі триває.

Раніше повідомлялось про загрозу обвалення конструкцій та розповсюдження вогню.

За різними даними, внаслідок пожежі постраждали від 14 до 22 осіб, загинула одна жінка. Так, ДСНС повідомляє про 14 постраждалих, з них — 6 пожежників. Рятувальники заявляють про те, що одна постраждала, 33-річна жінка, померла в лікарні від отриманих травм.

За інформацією Нацполіції Одеської області, до медичних закладів госпіталізували 22 людини. З них одна жінка 1976 року народження — працівниця закладу освіти, померла у лікарні від отриманих ушкоджень.

Пізніше стало відомо, що внаслідок пожежі загинула 17-річна дівчина, а викладачка, яку раніше вважали загиблою, перебуває в лікарні у тяжкому стані.

Крім того, згідно з інформацією, за попередніми даними, під час пожежі постраждали 24 людини.

Поділитись: