ENRU

В одного з керівників «ДемАльянсу» Черкасенка проходить обшук

У Києві вдома у члена правління партії «ДемАльянс» Максима Черкасенка понад 10 співробітників Нацполіції проводять обшук.

Черкасенко розповів у трансляції, яку вів депутат Сергій Лещенко, що обшук почався близько 7:30 ранку. Слідчі з ухвалою суду прийшли до будинку Черкасенка і почали обшуки.

Сергій

Він розповів, що у нього та дружини вилучили телефон, а також вдома вилучили всю техніку: комп'ютери, планшети, а також забрали Wi-Fi-роутери. 

У будинку Черкасенка вилучили всю комп'ютерну техніку Фото: Богдан Хворостяний/Громадське

Крім того, за словами Черкасенка, на обшук одразу не допустили адвокатів, а також заборонили відеозапис слідчих дій. А також, що в ухвалі не був вказаний номер квартири.

Він також розповів, що ухвала на обшук була видана судом у справі про втручання в електронні системи інформації.

Svitlana Zalishchuk

Голова партії Василь Гацько заявив Громадському, що що слідчі отримали доступ до всієї партійної кореспонденції, яку вів Максим Черкасенко.

Слідчі отримали доступ до листування Черкасенка з однопартійцями Фото: Богдан Хворостяний

Черкасенко заявив Громадському, що одразу після вилучення техніки почали зламувати месенджери, де було неформальне і робоче листування з однопартійцями.

Зі слів адвоката, в судовій ухвалі про обшук, ні Максим, ні його дружина не проходять як свідки або підозрювані. Вони є третіми особами.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram