Влада мексиканського міста Гвадалахара дозволила секс у публічних місцях за умови, якщо оточуючі не будуть скаржитися до поліції.

Влада мексиканського міста Гвадалахара дозволила секс у публічних місцях за умови, якщо оточуючі не будуть скаржитися до поліції.

Про це повідомляє NBC Chikago.

Відтепер поліція не штрафуватиме людей, які публічно займаються сексом, якщо ніхто з оточуючих не заявить, що публічний статевий акт йому заважає.

«Демонстрація сексуальних стосунків або актів ексгібіціонізму сексуального характеру в публічних місцях, на відкритих територіях, всередині транспорту чи приватних місцях, які знаходяться на загальному огляді, буде вважатися адміністративним правопорушенням, якщо інший громадянин вимагає втручання поліції», — зазначено в змінах до 14 статті закону.

Влада вважає, що таким чином правоохоронці зосередяться на боротьбі зі злочинністю, а не боротимуться з людьми, «у яких немає грошей на оплату готелю».

Зміна викликала занепокоєння в деяких громадян, які називають це питанням моралі. А також попереджують, що це дозволить насильникам «легше зловживати своїми жертвами».

Як зазначає видання, Гваладахара — досить консервативне місто.

У липні в Бангладеш фотографа звільнили та побили за фото поцілунка пари на вулиці.

 

 

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile