В офіс компанії Facebook у Менло-Парку, штат Каліфорнія, надіслали посилку, яка, ймовірно, містила нервово-паралітичну речовину зарин.

Про це пише Reuters.

Всю пошту, яка надходить в офіс Facebook, пропускають через пристрій, що може виявити небезпечні речовини. Він видав попередження, що посилка може містити зарин.

У зв’язку з цим компанія евакуювала співробітників з чотирьох будівель. Наразі заходи безпеки зберігають в одній із них, інші визнали безпечними.

«Правоохоронці ще не визначили знайдену речовину. Наразі три з евакуйованих будівель було очищено для повернення співробітників», — сказав Представник Facebook Ентоні Харрісон.

Двох людей перевірили на предмет можливого контакту з токсичною речовиною.

За словами співробітника пожежної служби міста Менло-Парк, де базується Facebook, Джона Джонстона, у людей, які мали контакт із підозрілою посилкою, не проявилися будь-які симптоми впливу зарину. 

«Обладнання (у Facebook — ред), яке тестує всі вхідні посилки, показало позитивний результат (перевірки на токсин — ред), тому вони просто ініціювали свій стандартний протокол. Тепер ми просто чекаємо, щоб перевірити, чи правда це», — сказав він.

Зарин — сильнодійна токсична сполука, що руйнує нервову систему, його використовували як хімічну зброю. Потрапляючи в організм через органи дихання або шкіру, речовина викликає сильний головний біль, проблеми з диханням, кашель, м’язову слабкість, судоми, блювоту і діарею.

Нагадаємо, у жовтні 2018-го у передмісті Нью-Йорка працівники Секретної служби США виявили бомбу в пошті, адресованій Гілларі та Біллу Клінтонам. Згодом агенти виявили другу бомбу, адресовану Бараку Обамі.

Поділитись: