В Офісі президента наголосили, що Володимир Зеленський полетів в Оман за власний кошт, водночас там у нього заплановані важливі зустрічі.

Про це повідомила пресслужба ОПУ.

«Президент Володимир Зеленський перебуває в Омані, куди він відбув разом з родиною рейсовим літаком за власні кошти. Там найближчими днями у глави держави заплановані зустрічі на найвищому рівні», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що в Омані глава держави має обговорити «торговельно-економічну співпрацю двох країн, зміцнення дипломатичних відносин та залучення інвестицій в Україну».

Перед цим у «Страна.ua» повідомили, що президента разом з родиною помітили на відпочинку в Омані. Зазначається, що Зеленський 2 січня покинув свою резиденцію в Івано-Франківській області та вирушив до Києва. Звідти вже літаком полетів в Оман.

За їх інформацією, поїздка глави держави повністю конфіденційна. Зупинилася сім'я президента нібито в одному з найрозкішніших готелів Оману — Al Bustan Palace Ritz-Carlton Hotel. Вартість однієї ночі досягає 4000 євро (якщо жити у президентському люксі).

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile