Бойовики самопроголошеної «ДНР» затримали місцевого блогера і члена так званої «громадської палати ДНР» Олександра Болотіна.

Про це повідомив донецький блогер «Сеня Анатолич Варм» у Facebook.

Він написав, що факт незаконного затримання Болотіна підтвердила його сім’я. Сталось це 21 січня вранці. Блогера відпустили через 9 годин, не оформили протокол про затримання, а потім арештували знову.

«Зателефонувати сім’ї не дали можливості. Відповідно доступу до адвоката у нього не було. Через 15 хвилин після дзвінка на 102 Болотіна привезли додому й оформили акт конфіскації оргтехніки. Зараз, через 13 годин після першого незаконного затримання, Болотіна відвезли у слідчий ізолятор без оформлення відповідних документів», — написав блогер «Сеня Анатолич Варм». 

Він також додав, що доступ до СІЗО сім’ї можуть дати тільки після двох діб з моменту затримання.

Раніше Болотін звинуватив «мера» окупованої Макіївки Сергія Голощапова у відсутності харчування у школах міста. Також він закликав ватажка бойовиків «ДНР» Дениса Пушиліна звільнити очільника так званої «громадської палати ДНР» Олександра Кофмана через тиск.

Окрім цього у блогера виник конфлікт з представниками «міністерства інформації ДНР», які стверджують, що проблем з харчуванням в макіївських школах немає. Болотін повідомляв про погрози зі сторони працівників цієї структури.

Нагадаємо, в окупованому Донецьку 20 січня вбили одного з керівників силовиків самопроголошеної «ДНР» — 43-річного Олексія Кривулю на прізвисько «Грін».

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile