Підконтрольні бойовикам «ДНР» інформаційні ресурси повідомляють про вибух в центрі окупованого Донецька на території Донецького торгового інституту.

Близько 20:30 за Києвом підконтрольні бойовикам «ДНР» інформаційні ресурси повідомили про вибух на території Донецького торгового інституту, який розташований в центрі окупованого Донецька.

Повідомлялось, що стався потужний вибух, внаслідок якого обвалилася частина будівлі інституту. Також повідомлялось, що «силові структури ДНР» кваліфікували вибух «як теракт».

Оновлення на 23:23. Сайт самоназваної «ДНР» повідомляє, що по вулиці Шевченко, 30 (Донецький національний університет) стався вибух, який ймовірно викликаний спрацюванням вибухового пристрою. Через цей вибух, додають в «ДНР», сталося обвалення бібліотеки.

Також бойовики заявляють про відсутність жертв та постраждалих.

Зазначається, що на місці події проводять аварійно-рятувальні роботи. За попередніми даними, які надають бойовики, внаслідок вибуху обвалилося кілька поверхів.

До цього російське агентство «Интерфакс», посилаючись на джерело в самоназваній «ДНР», повідомило, що вибух в центрі Донецька «міг призвести до загибелі людей».

Джерело «Интерфакса» також повідомило, що подія була кваліфікована як теракт і що причиною вибуху міг стати саморобний вибуховий пристрій.

«Те, що сталося кваліфікується як теракт, спрямований проти цивільного населення», — повідомило джерело «Интерфакса».

Згодом, так зване «міністерство оборони ДНР» повідомило «Интерфаксу», що в результаті вибуху в центрі Донецька постраждалих немає.

Інший підконтрольний бойовикам інформаційний ресурс спростував інформацію про вибух та вказав, що «поширена раніше інформація про теракт не підтверджується».

На місце події в Донецьку прибули співробітники пропагандистського російського каналу «Life.ru», які оприлюднили відео з місця події.

На відео було помітно уламки будівлі, що обвалилась, однак вогню чи ознак горіння не було помітно.

Скріншот з відео 

Близько 21:30 ще один підконтрольний бойовикам «ДНР» ресурс спростував інформацію про вибух і повідомив, що обвал будівлі університету в Донецьку стався через «підмив стіни через рясні опади».

«В результаті дощу, який сьогодні йшов в Донецьку, стався підмив конструкції будівлі, через що мало місце часткове обвалення будівлі. Поширена раніше інформація про нібито теракт не підтверджується», — повідомив ресурс.

Водночас, повідомляється, що внаслідок обвалу будівлі постраждала одна жінка, яка працювала в університеті сторожем. Їй надали медичну допомогу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile