Війна

В окупованому Донецьку відзначають день міста та день шахтаря

26 серпня, 2018 14:13
Війна/В окупованому Донецьку відзначають день міста та день шахтаря
Зберегти
Вигляд
26 серпня в окупованому Донецьку відзначають подвійне свято - День міста та День шахтаря.

 

26 серпня в окупованому Донецьку відзначають подвійне свято - День міста та День шахтаря.

Про те, як пройшли святкування у непідконтрольному українському уряду місту — в матеріалі Громадського.

Напередодні, 25 серпня, у Донецьку на площі Леніна відбулась виставка ретро-автомобілів та мотоциклів, приурочена до Дня міста та Дня шахтаря. Про це повідомляє прес-служба адміністрації Донецька. 

У межах виставки співробітники та вихованці Донецького республіканського центру технічної творчості організували показові виступу з картингу та судномоделювання, демонстрували свої найкращі вироби. Для охочих проводили майстер-класи з конструювання простих моделей з радіоуправлінням.

Також 25 серпня на площі Будьоного відбулось відкриття ярмарку сільськогосподарських та продовольчих товарів, куди з’їхалися понад 30 виробників з усієї самопроголошеної Донецької народної республіки.

«Традиційно перед Днем міста і Днем шахтаря у всіх районах проходять такі ярмарки. Головним показником їх необхідності і затребуваності є задоволені жителі, у яких є можливість придбати товари за цінами виробників», - зазначив так званий в.о. голови адміністрації Донецька Олексій Кулемзін під час відкриття. 

На бульварі Пушкіна у межах святкування Дня міста та Дня шахтаря відкрилася міська виставка квітів «Краса врятує світ». У представлених композиціях використали близько 30 тисяч однорічної квіткової продукції та 7 тисяч зрізів квіткової продукції, а також багаторічні декоративно-листяні чагарники. 

Президент України Петро Порошенко привітав місто зі святом, зазначивши, що Україна продовжує боротьбу за його повернення.

«Донецьк, на жаль, поки залишається тимчасово окупованою територією. Ми продовжуємо боротьбу за повернення донеччан в Україну. Скоро наш прапор знову майорітиме в українському Донецьку!», — написав Порошенко.

Раніше в окупованому Донецьку розклеїли листівки з привітаннями до Дня Незалежності.

Пов`язані новини