В анексованому Криму завод «Кримський титан» зупинено на два тижні після того, як концентрація сірчастого ангідриду у повітрі перевищила припустимі норми. Дітей на деякий час вивезуть з міста Армянськ, де розташований завод.

В анексованому Криму завод «Кримський титан» зупинено на два тижні після того, як концентрація сірчастого ангідриду у повітрі перевищила припустимі норми. Дітей на деякий час вивезуть з міста Армянськ, де розташований завод.

Про це заявив голова окупаційного уряду Криму Сергій Аксьонов, передає «Кримінформ».

«Відповідально заявляю, що здоров’ю і життю громадян нічого не загрожує. Але для того, щоб опрацювати усі алгоритми дій, прийняте рішення усіх дітей Армянська шкільного віку, дошкільного віку — з мамами, оголосити канікули і відправити відпочивати до кримських санаторіїв», — цитує Аксьонова видання.

27 серпня російські ЗМІ повідомили, що на півночі анексованого Криму стався викид в атмосферу невідомої речовини, у зв'язку з цим утворився маслянистий наліт на дахах будинків і листі дерев у місті Армянськ.

28 серпня «Служба» прав споживачів РФ встановила, що жителям анексованого Криму нічого не загрожує внаслідок викиду невідомої речовини в атмосферу.

30 серпня стало відомо, що ймовірною причиною викиду в Криму стали випари із заводу «Кримський Титан»

Поділитись: