Кримський правозахисник Сулейман Кадиров розповів в ефірі Громадського, що населення півострова звикло до постійних репресій і переслідувань, які влаштовує окупаційна влада.

«Люди звикли до того, що діється в Криму. Стали ставитися до всього із байдужістю, вони вже не відчувають якогось страху. Вони звикли до цієї обстановки», — запевнив Сулейман Кадиров.

Читайте також: Життя в анексованому Криму сьогодні. Розповідь із Сімферополя

«Буквально на днях кримські активісти виїжджали на суд до фігуранта справи «16 лютого» Ахтема Чийгоза. Їх перевіряли на в'їзді і на виїзді з селища, перевіряли їхні паспорти. А коли вони виїхали на трасу, то дорогу перекрив військовий КамАЗ, а на узбіччі лежали автоматники. Військові почали знову перевіряти їх, забороняли дзвонити кому-небудь і знімати на відео», — сказав правозахисник.

За його словами, спецслужби Росії в окупованому Криму зараз активно нагнітають обстановку. «Усюди висять оголошення: якщо щось побачите — негайно телефонуйте. По телевізору закликають повідомляти про підозрілих людей», — додав Сулейман Кадиров.

Нагадаємо, 10 серпня ФСБ Російської Федерації заявила про затримання «організатора терактів» і ліквідацію «агентурної мережі Головного управління розвідки України».

Після заяв ФСБ Владімір Путін заявив, що українська влада «перейшла до практики терору» i назвав «безглуздою» заплановану зустріч «нормандської четвірки». 

У свою чергу, президент України Петро Порошенко заявив, що звинувачення російською стороною України у тероризмі та диверсіях на території окупованого Криму є безглуздими та цинічними.

Поділитись: