Життя

В окупованому Криму оператора телеканалу ATR засудили до 2,5 років умовно

Життя/В окупованому Криму оператора телеканалу ATR засудили до 2,5 років умовно
Зберегти
Вигляд

Центральний районний суд Сімферополя засудив оператора кримськотатарського телеканалу ATR Ескендера Набієва до 2,5 року позбавлення волі умовно за обвинуваченням в організації та участі в масових заворушеннях 26 лютого 2014 року.

Як наголосив його адвокат Джеміль Темишів, Небієв визнав провину в повному обсязі, але не обмовив інших учасників лютневих подій 2014 року.

«Угода укладається в тому, щоб визнати провину і на місці показати, що, де і як відбувалося. Відносно Чийгоза він дав свідчення, що так, дійсно, його бачив, але особисто з ним не знайомий. Для мене головне, аби мій клієнт перебував на волі. При цьому, він не обмовив нікого», - передають слова адвоката Крим.Реалії.

За версією слідства, Небиев, діючи у відповідності з командами організатора мітингу Ахтема Чийгоза, вчинив суспільно тяжкий злочин.

Після оголошення вироку Небиєв був звільнений у залі суду.

Небієв був затриманий у квітні 2015 року за звинуваченням в участі в демонстрації під стінами кримського парламенту 26 лютого 2014 року.

Тоді під стінами Верховної ради АРК в Сімферополі відбулися сутички між учасниками мітингу кримських татар і мітингу проросійських сил.

Варто зазначити, що Небієв є сином Бекіра Небієва, якого звинувачували в розстрілі медиків на станції швидкої допомоги у Сімферополі. Небиева-старшого було знайдено мертвим у лісі в суботу, 10 жовтня.

/ фото 15minut.org

hromadske.tv

Пов`язані новини