Життя

В окупованому Криму страйкували робітники заводу Ахметова

Життя/В окупованому Криму страйкували робітники заводу Ахметова
Зберегти
Вигляд

Робітники Керченського стрілочного заводу в середу 19 серпня влаштували годинний страйк. До воріт підприємства вийшли практично всі робітники, близько 300 людей. За словами заводчан, український власник заводу «занижує» заробітну платню (становить 6-12 тис. рублів), віддаючи прибутки на потреби АТО. Цей страйк заводчани назвали попереджальним, дата наступного страйку в разі непідвищення зарплат - 27 серпня.

За словами заводчан, перевірка, призначена так званим «прокурором» Криму Наталією Поклонською, порушень російського законодавства не виявила. Призначений окупаційною владою «голова республіки» Сергій Аксьонов прохання про зустріч із заводчанами відхилив.

Як повідомили у компанії на запит Громадське.Крим, середня заробітна платня на підприємстві, з огляду на скорочений робочий тиждень, складає більше 13 тисяч рублів. В серпні після виходу підприємства на повну потужність її буде підвищено на 20%. Географію замовлень в прес-службі не конкретизували.

На питання, хто зараз є власником заводу, та хто його фактично контролює, у прес-службі відповіли коротко: ТОВ «Керченський стрілочний завод» зареєстровано в ЄДРПОУ.

За даними ЄДРПОУ, єдиним засновником ТОВ «КСЗ» є підприємтсво «Укртранслізинг». Кінцевий бенефіциар – Ахметов Рінат Леонідович.

Але Керченський стрілочний завод зареєстровано не лише в українському реєстрі. У реєстрі Федеральної податкової служби Російської Федерації є відомості про реєстрацію підприємства з такою ж назвою. Зареєстрований російський «Керченський стрілочний завод» в місті Краснодар, єдиним засновником є акціонерна компанія «Фравілано холдінгз ЛТД» з «пропискою» на офшорних Британських Віргінських островах.

/Громадське.Крим

Пов`язані новини