ENRU

Брат забитого у Луганську чоловіка підтвердив жорстоке побиття загиблого

В окупованому Луганську бойовики до смерті забили 38-річного мешканця Станиці-Луганської.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби поліції Луганської області від 4 травня.

За даними поліції, померлий заробляв тим, що за невелику платню допомагав переносити багаж людям, які перетинають КПВВ «Станиця-Луганська».

«27-квітня чоловік поніс речі через зруйнований міст до блокпосту бойовиків та більше на підконтрольну Україні територію не повернувся», — сказано в повідомленні.

Батьки чоловіка почали самостійні пошуки, через деякий час молодший брат зниклого знайшов у соцмережах оголошення про те, що на одній із вулиць в окупованому Луганську 27 квітня знайшли труп невідомого чоловіка.

Батько, який поїхав до Луганська, впізнав труп сина у морзі та забрав його додому.

Згідно з «довідкою», наданою йому в морзі бойовиків «ЛНР», смерть сина настала від «чисельних тупих травм голови, тулубу та кінцівок, а також перелому кісток скелету та пошкоджень внутрішніх органів».

Чоловік звернувся до обласної поліції, яка встановила, що 27 квітня бойовики на блокпосту затримали чоловіка та відвезли до так званої «комендатури» Луганська, де з ним проводили «роз’яснювальну бесіду».

Поліція заявляє, що чоловік помер від чисельних тілесних ушкоджень та був і викинутий бойовиками на вулиці Ломоносова у Луганську.

Відкрите кримінальне провадження за ст. 115 КК України «умисне вбивство».

Як повідомив виданню «Інформатор» брат загиблого, на підконтрольній бойовикам «ЛНР» території теж відкрили «кримінальну справу» за фактом вбивства.

«У висновку сказано, що смерть наступила внаслідок больового шоку. Але мені вистачило того, що я побачив: на тілі брата живого місця не було. Сильно спотворений, переламані хребет, руки, ноги. Жахливо побитий, видно, що забили до смерті», — розповів він.

За його словами, батько загиблого питав бойовиків про те, як вони впізнали труп чоловіка, якщо при ньому не було документів.

«Відповіли, що, начебто, за відбитками пальців. У базі даних дійсно є відбитки пальців брата, він проходив свого часу у кримінальній справі. Але чіткої відповіді на питання батька так і не дали», — додав брат жертви.

Нагадаємо, раніше про вбивство людини за схожих обставин повідомляла організація «Восток SOS» у звіті про порушення прав людини на окупованих територіях Донбасу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram