На території Олександрівської сільської ради, що на Одещині, оголосили про посилення карантину через виявлений спалах коронавірусної хвороби в місцевій психіатричній лікарні. Про це повідомляє пресслужба Лиманської райдержадміністрації, на території якої розташована Олександрівка.

Коронавірус підтвердили в одного медпрацівника й семи пацієнтів Одеської обласної психіатричної лікарні №2. Через це заклад на 14 днів зачиняють на вхід та вихід, по його периметру організують штатну охорону й встановлять попереджувальні знаки.

Зупинку біля психіатричної лікарні рекомендують огородити попереджувальною стрічкою, а саму зупинку — перенести на віддалене місце. Усі кафе, бари й ресторани поблизу (за окремими винятками) повинні будуть тимчасово закритися.

На території всієї Олександрівки заборонять відвідувати дитячі й спортмайданчики, а ветеринарна клініка й амбулаторія працюватимуть лише за попереднім записом.

  • Загалом в Одеській області з початку епідемії коронавірусу COVID-19 виявили в 2174 людей, із них 947 одужали. За епідеміологічними показниками МОЗ Одещина може послаблювати карантин.
  • В Україні за минулу добу, 12 липня, виявили 612 нових випадків коронавірусного захворювання. Також відомо, що 385 людей одужали, а 15 хворих — померли. Усього з початку епідемії COVID-19 хворіли або хворіють понад 54 тисячі українців.
Поділитись: