В ООН закликали передати до Міжнародного суду справу про теракт в Алеппо

19 квітня, 2017 11:02
default/В ООН закликали передати до Міжнародного суду справу про теракт в Алеппо
Зберегти
Вигляд
Члени Ради безпеки ООН та верховний комісар з прав людини засудили напад у сирійському Алеппо біля колони автобусів з біженцями, коли загинуло понад 100 людей. Члени Ради, зокрема, назвали цей напад терактом, а верховний комісар закликав передати справу до Міжнародного кримінального суду

Члени Ради безпеки ООН та верховний комісар з прав людини засудили напад у сирійському Алеппо біля колони автобусів з біженцями, коли загинуло понад 100 людей. Члени Ради, зокрема, назвали цей напад терактом, а верховний комісар закликав передати справу до Міжнародного кримінального суду.

Про це повідомляє Центр новин ООН.

«Члени Ради Безпеки найрішучішим чином засудили варварський і підлий терористичний напад, який призвів до загибелі 126 осіб, серед яких багато дітей. Десятки цивільних осіб дістали поранення», — заявила постпред США при ООН Ніккі Гейлі.

У свою чергу верховний комісар заявив, що цей напад може бути кваліфікований як військовий злочин.

За словами прес-секретаря Управління Верховного комісара ООН з прав людини Руперта Колвілла, ООН поки не має достовірних відомостей про те, яким чином було скоєно цей злочин і хто за нього відповідальний, але на знімках видно, що безпосередньо перед вибухом група дітей оточила людину, який роздавав їм солодощі.

Нагадаємо, що 15 квітня біля автобусів, які перевозили евакуйованих людей в Сирії, підірвалося авто з бомбоюЖертвами теракту стали більше 100 осіб.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини