Політика

Демократи висунули на обговорення питання імпічменту Трампа

13 липня, 2017 00:45
Політика/Демократи висунули на обговорення питання імпічменту Трампа
Зберегти
Вигляд
Американські конгресмени-демократи Бред Шерман та Ел Грін висунули ініціативу імпічменту президента США Дональда Трампа.

Американські конгресмени-демократи Бред Шерман та Ел Грін висунули ініціативу імпічменту президента США Дональда Трампа.

Відповідний документ оприлюднив сам Шерман. 

Приводом для імпічменту, на думку демократів, є створення Трампом перешкод у ході розслідування його ймовірних зв’язків з Росією та втручання РФ у вибори в США. 

«Розповсюджена інформація про Трампа дає підстави вважати, що кампанія Трампа прагнула отримати підтримку від Росії. Зараз все виглядає так, ніби президенту є що приховувати, з огляду на те, як він намагався припинити розслідування відносно (свого колишнього помічника з національної безпеки) Майкла Флінна і більш широке розслідування, що стосується РФ. Переконаний, що його розмови з колишнім директором ФБР Джеймсом Комі і його подальше звільнення є створенням перешкод правосуддю», — сказав Грін.

Зазначимо, що це перший випадок, коли депутат запропонував статтю про імпічмент проти Трампа. Водночас, більшість голосів в Палаті, на даний час контролюється республіканцями. 

Нагадаємо, 17 червня член Конгресу США від штату Техас, демократ Ел Грін вперше закликав до імпічменту Трампа.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини