Політика

В Петербурзі ФСБ затримала «кухаря Путіна» Прігожина

Політика/В Петербурзі ФСБ затримала «кухаря Путіна» Прігожина
Зберегти
Вигляд
lead

В Петербурзі співробітники Федеральної служби безпеки затримали кортеж мільярдера Євгенія Прігожина, який відомий, як «кухар» президента РФ Владіміра Путіна. Про це повідомляє місцеве видання «Фонтанка».

«Під час спільного рейду ФСБ і ГИБДД в Петербурзі з виявлення осіб, які незаконно використовують державну символіку, був зупинений кортеж мільярдера Євгена Пригожина», — йдеться в повідомленні.

В травні 2015 року, хакери з угрупування «Шалтай-Болтай» оприлюднили листи з поштової скриньки Прігожина. Там були замовлення та розклад обідів Путіна, ціна на продукти, використані на обідах, а також його нотатки на політичну тематику.

Серед листів були й описи з вечері Путіна та Сільвіо Берлусконі, тодішнім головою ради міністрів Італії. Зокрема Путін і Берлусконі обговорювали корупційні схеми.

Прігожин, окрім того, що володіє кейтерінговою компанією, яка обслуговує офіційні обіди та раути президента Росії Путіна, також відомий тим, що керує великими фабриками інтернет-тролів.

Видання The Insider також публікувало  матеріал про те, як люди Прігожина впроваджувалися для провокацій на телеканал «Дождь», в «Нову газету», а також в МК і РИА «Новости» і стежили за співробітниками Google.

Нагадаємо, білоруська редакція «Радіо Свобода» зробила відео з інструкцією, як боротись з інтернет-тролями

Пов`язані новини