Список осіб, яких утримують на окупованих територіях, наданий Службою безпеки України, на даний момент налічує 113 осіб.

Список осіб, яких утримують на окупованих територіях,  наданий Службою безпеки України, на даний момент налічує 113 осіб.

Бойовики підтверджують лише 47.

Про це повідомила перша віце-спікерка Верховної Ради, представниця України в гуманітарній підгрупі Тристоронньої контактній групі Ірина Геращенко.

«На сьогоднішній день у списку СБУ 113 осіб, ОРДЛО підтверджують тільки 47, ми ж знаємо місцезнаходження 59», — написала вона.

За її словами, українська сторона в Мінську знову ставила питання коректності інформації, що надається бойовиками.

«Наприклад, рік ми розшукували людину, подаючи у всіх списках, і його нам не підтверджували, а з'ясувалося, що ця людина в Макіївській колонії. Є й дивніші історії», — сказала Геращенко.

Крім того, зазначила вона, українська сторона ще раз поставила питання негайного допуску Міжнародного комітету Червоного Хреста в тюрми на окупованих територіях.

«Ми вимагаємо, щоб заручники могли отримувати листи, передачі, телефонувати рідним. Чому МКЧХ не може передати листи, чому хлопці вже 9 місяців не можуть дзвонити рідним», — написала Геращенко.

24 лютого депутатка Надія Савченко відвідала камери з 6 українськими полоненими в окупованому Донецьку, куди вона поїхала разом із Володимиром Рубаном.

25 лютого Савченко перевірила умови утримання українських полонених в окупованому Донецьку і оприлюднила список полонених, яких їй вдалось відвідати. 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: