УКРАЇНА

В психлікарні Криму Умерову не можуть допомогти з хворобою серця – адвокат

УКРАЇНА/В психлікарні Криму Умерову не можуть допомогти з хворобою серця – адвокат
Зберегти
Вигляд

Примусово утримуваному в психіатричній лікарні анексованого Криму заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерову не можуть надати медичну допомогу з його специфічної хвороби серця.

Про це в ефірі Громадського розповів адвокат Умерова Ніколай Полозов.

«Його стан залишається важким. І в умовах цього психіатрічного стаціонару йому не можуть належним чином надати медичну допомогу з його специфічної гіпертонічної хвороби серця», – сказав він.

При цьому за його словами, співробітники і керівництво психіатричного стаціонару намагаються створити для Ільмі Умерова хоч мінімально кращі умови.

«Йому виділили окрему палату, в якій, щоправда, нема двері», – розповів адвокат.

При цьому, за словами Полозова, щодо Умерова вже почали проводити експертизу «під протокол», попри те, що рішення суду ще не набуло чинності.

21 серпня, стан здоров'я заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова різко погіршився

Нагадаємо, у травні в анексованому Криму російській слідчі порушили проти Ільмі Умерова справу за статтею «публічні заклики до здійснення дій, спрямованих на порушення територіальної цілісності Росії».

11 серпня в анексованому Криму суд задовольнив клопотання слідчого про приміщення заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умерова в станціонар для проведення судово-психіатричної експертизи. 

Пов`язані новини